EMILY ЛАНЧЕ

ден 3,450.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 44cm должина и 3cm продолжеток

1 на залиха

код: 01L15-01674 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EMILY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *