EMILY ЛАНЧЕ

ден 3,100.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 42cm должина и 5cm продолжеток

код: 01L15-01377 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EMILY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *