EMILY БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,650.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 16.5cm должина и 3.5cm продолжеток

код: 02L15-01247 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EMILY БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.