Попуст!

ELEGANZA ПРСТЕН

Original price was: ден 2,650.00.Current price is: ден 2,120.00.

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 0.4cm x 0.6cm кристали

код: 04X15-00311 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ELEGANZA ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *