ELEGANZA ОБЕТКИ

ден 2,150.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 2.5cm дијаметар / 0.4cm кристали

код: 03X15-00350 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ELEGANZA ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.