ELEGANZA ОБЕТКИ

ден 2,500.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 0.5cm x 0.7cm кристали

код: 03X15-00486 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ELEGANZA ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *