ELEGANZA ЛАНЧЕ

ден 5,900.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 44cm должина

код: 01X15-00385 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ELEGANZA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *