ELEGANZA БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,950.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 18cm должина / 0.5cm кристали

код: 02X15-00156 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ELEGANZA БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *