ELEGANZA БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,750.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 17.5cm должина / 0.6cm кристали

код: 02X15-00361 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ELEGANZA БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *