ELEGANZA БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,950.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 15.5cm должина / 0.5cm x 0.7cm кристали

код: 02X15-00359 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ELEGANZA БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *