EARTH ОБЕТКИ

ден 4,600.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 6.5cm должина / 1.5cm елементи

код: 03X05-03167 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EARTH ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *