EARTH ЛАНЧЕ

ден 9,000.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и полускапоцени камења
Димензија: 80cm должина / 5cm елемент

код: 01X05-03631 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EARTH ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *