EARTH БЕЛЕГЗИЈА

ден 9,000.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 17cm должина и 3cm продолжеток / 2cm дијаметар на елементи

код: 02X05-02305 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EARTH БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *