EARTH БЕЛЕГЗИЈА

ден 14,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 16cm должина и 3cm продолжеток / 5cm дијаметар на елементи

код: 02X05-02303 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EARTH БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *