Попуст!

DOLL ПРСТЕН

Original price was: ден 2,000.00.Current price is: ден 1,600.00.

Материјал: месинг со жолта позлата и кристал
Димензија: 0.7cm срце кристал

код: 04L15-00552 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DOLL ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *