Попуст!

DOLL ОБЕТКИ

Original price was: ден 2,700.00.Current price is: ден 2,160.00.

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.4cm дијаметар / 0.7cm кристал срце

код: 03L15-01318 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DOLL ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *