Попуст!

DOLL ЛАНЧЕ

ден 1,840.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 45cm должина и 5cm продолжеток / 0.6cm елемент срце

код: 01L15-01499 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DOLL ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *