DOLL БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,000.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 16.5cm должина и 3.5cm продолжеток / 0.6cm елемент

код: 02L15-01446 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DOLL БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *