DAZZLING ОБЕТКИ

ден 2,400.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 3.5cm должина / 0.4cm и 0.5cm кристали

код: 03L15-00984 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DAZZLING ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.