DAZZLING ОБЕТКИ

ден 1,600.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 8.5cm должина

код: 03L15-00987 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DAZZLING ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.