DAZZLING ЛАНЧЕ

ден 1,800.00

Материјал: месинг со розе позлата
Димензија: 45cm должина и 5cm продолжеток / 0.4cm кристал

код: 01L15-01186 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DAZZLING ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.