DAZZLING ЛАНЧЕ

ден 3,100.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 45cm должина и 3cm продолжеток + 15cm висечки дел

код: 01L15-01339 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DAZZLING ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.