DAZZLING ЛАНЧЕ

ден 2,700.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 65cm должина и 5cm продолжеток

код: 01L15-01338 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DAZZLING ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *