Попуст!

DATE ЧАСОВНИК

Original price was: ден 9,300.00.Current price is: ден 6,510.00.

Материјал: stainless steel куќиште со розе позлата и материјално ремче
Димензија: 4cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

1 на залиха

код: 11X65-00249 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DATE ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *