DARLING ПРСТЕН

ден 3,550.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 2.1cm x 2.1cm елемент

код: 04X15-00330 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DARLING ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *