DARLING ПРСТЕН

ден 2,000.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристал
Димензија: 1.3cm x 1.2cm кристал

код: 04X15-00308 Категории: ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DARLING ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *