DARLING ОБЕТКИ

ден 4,800.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 5cm должина / 1.2cm x 1.2cm и 1.7cm x 1.7cm елементи

код: 03X15-00530 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DARLING ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *