DARLING ОБЕТКИ

ден 2,300.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 1.3cm x 1.3cm

код: 03X15-00463 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DARLING ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *