DARLING ОБЕТКИ

ден 4,800.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 2.7cm x 2.7cm елементи

код: 03X15-00531 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DARLING ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *