DARLING ОБЕТКИ

ден 3,950.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 1.4cm x 1.4cm и 2cm x 2cm елементи

код: 03X15-00459 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DARLING ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *