DARLING ЛАНЧЕ

ден 3,300.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 47cm должина и 5cm продолжеток / 2cm x 2cm елемент

код: 01X15-00422 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DARLING ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *