DARLING ЛАНЧЕ

ден 3,950.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 80cm должина и 5cm продолжеток / 1.4cm и 2cm елементи

код: 01X15-00378 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DARLING ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *