DARLING ЛАНЧЕ

ден 4,100.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 47cm должина и 5cm продолжеток / 2.7cm x 2.7cm елемент

 

код: 01X15-00381 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DARLING ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *