DARLING БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,950.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 17cm должина

код: 02X15-00341 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DARLING БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *