Попуст!

DARK ROMANCE ЛАНЧЕ

ден 7,490.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 50cm должина и 3cm продолжеток + 19cm висечки елемент

код: 01X01-05202 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DARK ROMANCE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *