DARK ROMANCE БЕЛЕГЗИЈА

ден 4,500.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 16cm должина и 3cm продолжеток

код: 02X01-03294 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DARK ROMANCE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.