DANTELLE ЛАНЧЕ

ден 3,350.00

Материјал: месинг и полудрагоцени камења
Димензија: 80cm должина

код: 01X15-00276 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DANTELLE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.