DANTELLE ЛАНЧЕ

ден 3,200.00

Материјал: месинг со розе позлата и полудрагоцени камења
Димензија: 80cm должина / 4cm елемент

код: 01X15-00277 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DANTELLE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.