DANTЕLLE БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,500.00

Материјал: месинг со розе позлата и полудрагоцени камења
Димензија: 16cm должина и 3cm продолжеток

код: 02X15-00289 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DANTЕLLE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.