Попуст!

DANCE ПРСТЕН

ден 1,440.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристал
Димензија: 1cm x 1.4cm кристал

код: 04L15-00419 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DANCE ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.