DANCE ОБЕТКИ

ден 3,800.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 1cm x 1.4cm, 1.3cm x 1.8cm и 1.8cm x 2.6cm кристали

код: 03L15-01036 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DANCE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.