DANCE ОБЕТКИ

ден 3,350.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.4cm и 2cm x 3cm кристали

код: 03L15-01030 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DANCE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.