DANCE ОБЕТКИ

ден 1,800.00

Материјал: месинг со жолта позлата, бисери и кристали
Димензија: 1.6cm бисери и 0.5cm кристали

код: 03L15-01378 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DANCE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *