DANCE ЛАНЧЕ

ден 4,800.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 30cm должина и 8cm продолжеток

код: 01L15-01728 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DANCE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *