DANCE ЛАНЧЕ

ден 6,700.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 42cm должина и 11cm продолжеток

код: 01L15-01462 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DANCE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.