DANCE ЛАНЧЕ

ден 2,100.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 40cm должина и 6cm продолжеток / 1.5cm x 1.5cm елемент

код: 01L15-01360 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DANCE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.