DANCE БЕЛЕГЗИЈА

ден 4,400.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 17cm должина и 3cm продолжеток

код: 02L15-01342 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DANCE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.