Попуст!

CUBIC ПРСТЕН

Original price was: ден 2,800.00.Current price is: ден 2,240.00.

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 1.3cm x 1.6cm елемент

код: 04X01-03310 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CUBIC ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *