CRYSTAL ЛАНЧЕ

ден 3,300.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: еластична

код: 01L15-01588 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CRYSTAL ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *