CRYSTAL БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,700.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: еластична

код: 02L15-01459 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CRYSTAL БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *